PLANUOJAMAS VYKDOMOS VIETOS PLĖTROS STRATEGIJOS RODIKLIŲ KEITIMAS

ByAdministratorius

PLANUOJAMAS VYKDOMOS VIETOS PLĖTROS STRATEGIJOS RODIKLIŲ KEITIMAS

Akmenės rajono verslininkų asociacija kreipėsi dėl pritarimo projekto BIVP rodiklių keitimui pagal 1.3 uždavinį „Suteikti pagalbą pradedantiems verslą“. Dėl Projekto „Naujosios Akmenės miesto jauno verslo subjektų kompetencijų ir konkurencingumo didinimas“  rodiklių keitimo (mažinimo) kyla vietos plėtros strategijos įgyvendinimo ar įgyvendinimo administravimo sunkumų, dėl kurių kyla rizika neįgyvendinti vietos plėtros strategijos uždavinių, veiksmų, nepasiekti vietos plėtros strategijos įgyvendinimo stebėsenos rodiklių ar tinkamai neatlikti miesto VVG nustatytų užduočių.

Tuo tikslu inicijuojame Strategijos keitimo procedūras dėl BIVP projektų rodiklių sumažinimo. Keičiami BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes)  iš 170 būtų sumažintas iki 115.

Gyventojai, kuriuos domina Naujosios Akmenės miesto vietos veiklos grupės veikla, įgyvendinami projektai ar turi kokių pastabų dėl Strategijos keitimo gali užduoti klausimus elektroniniu paštu  naujosiosakmenesvvg@gmail.com arba kreiptis į projekto veiklų koordinatorę telefonu +37060200298

About the author

Administratorius administrator