Strategijos keitimas

ByAdministratorius

Strategijos keitimas

Naujosios Akmenės miesto vietos veiklos grupė pradeda strategijos keitimą.

Planuojama iš Naujosios Akmenės miesto vietos veiklos grupės vietos plėtros strategijos veiksmų ir finansinio plano išbraukti 1.2.2 veiksmą „Neaktyvių darbingų asmenų profesinis mokymas“.

Naujosios Akmenės miesto vietos plėtros strategija keičiama, nes reikia išbraukti 1.2 uždavinio 1.2.2 veiksmą „Neaktyvių darbingų asmenų profesinis mokymas“, dėl to, kad kai buvo kuriama vietos plėtros strategija ekonomiškų neaktyvių asmenų Naujosios Akmenės mieste buvo pakankamai numatytiems uždaviniams įgyvendinti. Šiuo metu tokių asmenų yra labai mažai.
Tokius pokyčius lėmė nauji teisės aktai, kurie įpareigojo asmenis norinčius būti draustais sveikatos draudimu, bei gauti kitas socialines garantijas registruotis Darbo biržoje (šiandien Užimtumo tarnyba). Asmenys, kurie yra registruoti Užimtumo tarnyboje neatitinka ekonomiškai neaktyvaus asmens apibrėžimo ir jiems neatitinka tikslinei grupei keliamų reikalavimų. Dėl šių pasikeitimo 1.2.2 veiksmo vykdyti nėra įmanoma.

Kviečiame susipažinti su Naujosios Akmenės miesto vietos veiklos grupės strategijos lyginamuoju variantu

Jeigu turite kokių nors pastebėjimų ar pasiūlymų prašome kreiptis į Naujosios Akmenės miesto vietos veiklos grupės projekto veiklų koordinatorę Aliną Jokūbauskienę telefonu +37060200298 arba el. paštu naujosiosakmenėsvvg@gmail.com.

About the author

Administratorius administrator